Головна Новини спорту 28 команд з Європи можуть бути покарані за трансфери з російськими клубами

28 команд з Європи можуть бути покарані за трансфери з російськими клубами

by Max

Європейські клуби та національні футбольні асоціації можуть зіткнутися з серйозними проблемами через співпрацю з клубами російської прем’єр-ліги після початку повномасштабного вторгнення країни-агресора в Україну.

Зокрема, 28 команд із Європи здійснювали трансфери з росії, незважаючи на фінансові обмеження. Європейські та американські санкції забороняють переводити до росії або отримувати звідти понад 100 тисяч доларів. Але, як повідомляє Follow the Money, посилаючись на дані свого дослідження, багато клубів йшли на ризик та робили угоди на більші суми, порушуючи санкції проти рф.

За даними джерела, одним із порушників став «ПСВ Ейндховен», який здійснив перехід Гуса Тіла зі «спартака» на початку червня 2022 року. Нідерландський клуб заплатив три мільйони євро за футболіста представнику країни-агресора, власником якого є компанія «Лукойл», що внесена до списку санкцій США. При цьому гроші з росії були перераховані на рахунок Королівського футбольного союзу Нідерландів, відповідно він також може опинитися під ударом.

Новини по темі