Головна Новини спорту 51-й номер рейтингу ATP відсторонений від тенісу на 18 місяців

51-й номер рейтингу ATP відсторонений від тенісу на 18 місяців

by Max

51-й номер світового рейтингу швед Мікаель Імер повідомив, що відсторонений від тенісу на півтора року за порушення антидопінгових правил.

«У січні 2022-го ITF звинуватила мене в потенційному порушенні антидопінгових правил через те, що я пропустив три тести за рік у позазмагальний період. Я оскаржив це звинувачення під час слухань, і в червні 2022-го Незалежний трибунал мене виправдав. ITF оскаржила це рішення попри думку трьох суддів трибуналу, і CAS задовольнив їхнє прохання.

Учора я дізнався, що Спортивний арбітражний суд відсторонив мене від професійного тенісу на 18 місяців, незважаючи на те, що я ніколи не вживав заборонені речовини і не звинувачувався в їх вживанні. Будучи вже одного разу виправданим і цілком відстоюючи те, що я не вважаю пропуск третього тесту правопорушенням, я знаходжу несправедливим відновлення справи і визнання мене винним. Додатково до всього мені важко зрозуміти, чому вони визнали відсторонення від роботи на 18 місяців справедливим покаранням.

Я розумію, що ці правила були введені для захисту цілісності нашого спорту і що вони існують не просто так. Однак я не вважаю, що порушив ці правила, і моя совість чиста перед Богом», – написав Імер у твіттері.

Новини по темі