Головна Lifestyle 6 речей, які не треба купувати нікому: думка стилістів

6 речей, які не треба купувати нікому: думка стилістів

by Max
6 речей, які не треба купувати нікому: думка стилістів

Тобі колись доводилося після шопінгу розбирати покупки з думкою: “І навіщо мені все це знадобилося?” Не переймайся, таке трапляєтьсямайже з усіма !

Маркетологи залишають нам не так багато шансів піти з онлайн-і офлайн-магазинів з порожніми руками – не дивно, що з проблемою «шафа забита, а одягти нічого» стикалася майже кожна жінка. І ось яким речам, на думку стилістів, не місце в твоєму гардеробі — не варто витрачати на них гроші!

Модні дизайнерські сумки

Класична дизайнерська сумка — одна з кращих інвестицій, яку тільки можна придумати: вона поєднуватиметься практично з будь-якими вбраннями, покращуючи їх, і прослужить тобі багато років.

Однак покупка трендової незвичайної сумки, на думку стилістки Хеллани Мардасян, — погана ідея: така річ відпрацює лише один сезон і перетвориться на застарілий аксесуар, який ти вже не захочеш носити.

Сукня светр

Пізньої осені та взимку ідея укутатися в затишний трикотаж здається дуже привабливим — а чи є більш простий спосіб зробити це, ніж купити сукню- светр?

Проте стилістка Елізабет Косич радить ігнорувати цей предмет гардеробу. Як вона пояснює, у суконь-світрів є підступна властивість розтягуватися і втрачати форму, а також покриватися катишками – в результаті вони служать дуже недовго.

Дорогі вечірні сукні

Нам усім подобається вбиратися для урочистих заходів, однак, вважає Хеллана, слід враховувати один важливий нюанс: навряд чи ти захочеш постійно з’являтися на вечірках в одному й тому ж одязі.

«Мені часто зустрічаються клієнтки, які витратили величезну суму на ефектну сукню, яка зрештою була одягнена один раз, а після назавжди залишилась в шафі», — каже стилістка. Тому вона радить обирати бюджетніші вечірні вбрання або брати їх в оренду.

Яскраві светри

На думку Косич, светри яскравих квітів або з яскравими принтами дуже легко можуть засунути на другий план свою власницю, тому таких речей краще уникати — адже ти не хочеш, щоб усі бачили тільки твій одяг, але не тебе саму?

Дорогі білі футболки

Почнемо з однієї з головних фешн-аксіом: біла футболка, що добре сидить, або сорочка — мастхев для будь-якої жінки. Однак вони не повинні коштувати дорого: ці речі не служать довго, бо схильні жовтіти або ставати сірими (та й будь-яка пляма на них кидатиметься в очі). Тому вибери доступні білі топи, які тобі подобаються, та регулярно оновлюй їх.

Прозорий одяг

Блузки, водолазки та сукні з мережива або з сітчастими ставками регулярно стають трендами, проте Косич вважає, що їх все одно краще уникати. По-перше, вони легко рвуться, по-друге, таке вбрання надто провокаційне для більшості ситуацій, а якщо річ настільки не універсальна, то й вкладати гроші в неї не варто.

Новини по темі