Головна Новини спорту Голменколлен-2023. Йоганнес Бьо виграв спринт, українці поза топ-40

Голменколлен-2023. Йоганнес Бьо виграв спринт, українці поза топ-40

by Max

У норвезькому Голменколлені дев’ятий етап Кубка світу з біатлону стартував чоловічою спринтерською гонкою.

Виграв гонку, незважаючи на один промах і перенесений коронавірус, титулований норвежець Йоганнес Бьо, який показав феноменальну швидкість проходження дистанції. Для нього це 17-та перемога в сезоні.

Компанію Бьо-молодшому на п’єдесталі пошани склали швед Мартін Понсілуома та німець Бенедикт Долль, які зуміли відстрілятися без промахів.

Українським біатлоністам закрити 10 мішеней із 10 не вдалося. Більше того, всі вони опинилися поза топ-40 і, як наслідок, не набрали очок у загальний залік Кубка світу.

Для Артема Тищенка та Дениса Насика цей сезон уже завершено, оскільки обидва не забігли до топ-60, а тому не кваліфікувалися у гонку переслідування.

Найкращим у складі нашої збірної став Богдан Цимбал, у нього одне коло штрафу в пасиві та 44-те підсумкове місце.