Головна Lifestyle Акторка Аня Тейлор-Джой з чоловіком повторили весільні присяги у Венеції

Акторка Аня Тейлор-Джой з чоловіком повторили весільні присяги у Венеції

by Max

Зірка фільму “Ферзевий гамбіт”, “Меню” і “Відьма” влаштувала розкішну церемонію в старовинному палаццо. музикант Музикант Малькольм Макрей і Аня одружилися ще торік, але це була скромна громадянська церемонія, оскільки акторка була зайнята на зйомках фільму “Фуріоса” в Австралії. Вона говорила, що хоче гарний захід з вечірками і весільною сукнею. Судячи з фото папараці, сукні Аня вибрала приголомшливі.

Як повідомляє KURAZH, про це пише Daily Mail.

27-річна акторка Netflix, яка також знялася в драмах “Гострі картузи” і “Минулої ночі у Сохо”, запросила на весілля щонайменше 150 гостей, включно з Карою Делевінь, Джулією Гарнер, Ніколасом Голтом, Майлзом Теллером і багатьма іншими.

Аня рідко говорила про свої стосунки з 28-річним Малкольмом відтоді, як вони почали зустрічатися. Їм вдалося зберегти стосунки незважаючи на те, що вони постійно були порізно. Аня здебільшого мешкає в Лондоні, а Малкольм живе і виступає в США.

Говорячи про свої стосунки з британським Vogue у березні 2022 року, Аня розповіла: “Днями я сказала своєму партнерові, що він — моє хобі. Нарешті я знайшла людину, яка з радістю сидітиме в тиші зі мною і читатиме. По суті, нам одночасно 80 і сім років, і це працює дуже добре”.

Говорячи про відстань, яка їх розділяє, вона додала: “Так, це нелегко, але це також і здорово, тому що, коли ви разом, ви дійсно цінуєте час, який у вас є. Повсякденні мирські справи сповнені радості. Мені навіть подобається заправляти з ним машину”.

Новини по темі