Головна Lifestyle Активоване вугілля для рослин: як правильно застосовувати

Активоване вугілля для рослин: як правильно застосовувати

by Max

Догляд за кімнатними рослинами справа досить клопітка і вимагає певних витрат та певного часу. Навіть невибагливі квіти в горщиках вимагають певної мінімальної уваги та заходів. Але існує бюджетний засіб, здатний боротися з великою кількістю проблем, до яких схильні кімнатні рослини, і з радістю поділимося ним. Це активоване вугілля!

Про це інформує KURAZH з посиланням на prostoway.

Вугілля активоване здатне:

  • Запобігати загниванню коріння та стебла;
  • Знезаражувати зрізи та рани у рослин, сприяти якнайшвидшому їх загоєнню;
  • Боротися пліснявою в горщиках;
  • Поліпшувати якісні характеристики землі у горщиках.

Загниття коренів і стебла у квітів найчастіше відбувається через зараження грибком. Запобігти загибелі кімнатної допоможе саме активоване вугілля. Для цього потрібно розтовкти в порошок таблетки і помістити його на поверхню ґрунту тонким шаром.

Активоване вугілля легко справляється і з пліснявою, яка з’являється в горщиках. Для боротьби з цією проблемою досить просто посипати уражені ділянки грунту порошком активованого вугілля.

Активованим вугіллям можна обробляти пошкоджені ділянки стебла та листя, що допоможе їхньому швидкому загоєнню.

Також не зайвим буде додати активоване вугілля до ґрунту при пересадці кімнатних рослин для профілактики грибка, зайвої вологості землі, виникнення цвілі.

До того ж таблетки вугілля діють у ґрунті як сорбент та очищають його від шкідливих сполук та газів.

Крім того, вугілля благотворно впливатиме на пошкоджені або підрізані при пересадці коріння рослин.

Корисне активоване вугілля і в якості підживлення рослин. Або якщо точніше, що воно не стільки підживлює, скільки знезаражує ґрунт, тим самим створюючи найкращі умови для рослин (знижує кислотність, вбиває грибки та бактерії, знижує вологість та ін.).

Отже, в кожен горщик з квіткою покладіть по 2 таблетки вугілля, попередньо розламавши їх навпіл. Кожну частину прикопайте сантиметра на 2-3 в глибину.

Новини по темі