Головна Новини спорту Аль-Наср Роналду не зміг обіграти аутсайдера чемпіонату Саудівської Аравії

Аль-Наср Роналду не зміг обіграти аутсайдера чемпіонату Саудівської Аравії

by Max

У понеділок, 8 травня, відбувся матч 26-го туру чемпіонату Саудівської Аравії між клубами «Аль-Наср» та «Аль-Халідж». Гра завершилась із рахунком 1:1.

Рахунок у поєдинку було відкрито на 4-й хвилині. Відзначився Фабіо Мартінш, який вивів гостей уперед. Проте вже за 13 хвилин Альваро Гонсалес забив за господарів поля та зрівняв рахунок.

Зірковий португальський форвард «Аль-Насра» Кріштіану Роналду вийшов у стартовому складі команди, провів на полі весь матч, проте результативними діями відзначитися не зміг. На рахунку Кріштіану 15 ігор у Саудівській Аравії у всіх турнірах, у яких він забив 12 голів та віддав 2 асисти.

Наразі «Аль-Наср» посідає друге місце у таблиці чемпіонату. У команди 57 очок після 26 турів. У лідера «Аль-Іттіхада» 59 пунктів, але на одну гру менше. «Аль-Халідж» посідає 14-те місце у турнірі та бореться за виживання.