Головна Lifestyle Анджеліна Джолі разом з дітьми продемонструвала стильний образ (фото)

Анджеліна Джолі разом з дітьми продемонструвала стильний образ (фото)

by Max

48-річна американська акторка Анджеліна Джолі та троє із шести її дітей зʼявилися в магазині її бренду Atelier Jolie в Нью-Йорку напередодні.

Як інформує KURAZH, про це пише Page Six.

Колишня дружина 60-річного Бреда Пітта вийшла у магазин із сином Паксом, 20, дочкою Захарою, 18, і сином Ноксом, 15. Джолі також є мамою 22-річного сина Меддокса, 17-річної доньки Шайло та доньки Вів’єн, близнючки Нокса, усіх з яких вона виховує зі своїм колишнім чоловіком Бредом Піттом.

Для сімейного виходу Джолі вибрала повністю чорний ансамбль, продемонструвавши класичне двобортне пальто та широкі штани в поєднанні з закритими туфлями-човниками, сонцезахисними окулярами, стьобаною шкіряною сумкою Saint Laurent і вишуканими браслетами.

Волосся зірки фільму “Вічні” було розпущене. Пакс обрав для виходу чорні кросівки Converse, штани, фіолетову футболку під сорочкою та чорну шапочку.

Тим часом Захара, яка є студенткою коледжу Спелман в Атланті, одягла темно-синю стьобану куртку-пуховик від The North Face поверх білої сорочки, чорних штанів і темно-синіх кросівок Converse, а також носила браслет Celine.

Новини по темі