Головна Lifestyle Анджеліна Джолі звертається до світу: “Допоможіть Україні!”

Анджеліна Джолі звертається до світу: “Допоможіть Україні!”

by Max

47-річна американська акторка Анджеліна Джолі знову закликала допомагати Україні. Меседжем голлівудська зірка поділилася у своєму Instagram з понад 14 млн підписників, інформує KURAZH.

“Мій друг @gilesduley перебуває в Україні та надіслав мені ці фото українських активістів та організацій. Національні ГО в Україні отримали лише 0,003% коштів, зібраних за кордоном. Ця модель має змінитися на більш пряму підтримку місцевих організацій. Це зміцнює громадянське суспільство, дає більше самовизначення місцевим громадам і гарантує, що всі кошти від пожертвувань спрямовуються на підтримку місцевої економіки”, — зазначила колишня дружина Бреда Пітта.

Зокрема Джолі навела кілька прикладів українських ініціатив, які потребують підтримки, серед яких феміністична “Марш жінок” на чолі з Оленою Шевченко.

“Команда Casers @helpukraine_team евакуює людей каретами швидкої допомоги з передової та деокупованих територій. Вони проводять спеціалізовану евакуацію людей зі складними потребами”, — навела ще один приклад Анджеліна Джолі.

Новини по темі