Головна Новини спорту Англія – Україна. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Англія – Україна. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

by Max

26 березня о 19:00 збірна України у Лондоні на Уемблі проводить стартовий матч кваліфікації Євро-2024 проти команди Англії.

• Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

23 березня збірна України виграла спаринг у англійського клубу «Брентфорд» з рахунком 2:0. Голи у синьо-жовтої команди забили Олександр Сваток та Георгій Судаков.

У 1-му турі відбору до Євро-2024 збірна Англії виграла у гостях у збірної Італії (2:1). Деклайн Райс відкрив рахунок на 13-й хвилині матчу, а потім був забитий історичний гол. На 44-й хвилині Гаррі Кейн реалізував пенальті та став найкращим бомбардиром збірної Англії за всю історію (54 голи). Він випередив за цим показником Уейна Руні, на рахунку якого 53 голи за англійців.

На 56-й хвилині Італія відіграла один гол зусиллями Матео Ретегі, якому чудову гольову передачу віддав Лоренцо Пеллегріні (1:2). Проте надалі Скуадра Адзурра не змогла зрівняти рахунок, і Англія набрала три очки у стартовому матчі. В іншому матчі групи C команда Північної Македонії взяла гору над Мальтою (2:1).