Головна Lifestyle Боротьба з набряками під очима: поради для здорової шкіри

Боротьба з набряками під очима: поради для здорової шкіри

by Max

Мішки під очима – це проблема, що може мати різні причини. Тому важливо розпізнати, що саме викликає набряки під очима. Можливо, це не просто набряки, але жирові грижі, які неможливо позбутися консервативними методами.

Спочатку потрібно визначити, з чим саме ми маємо справу. Зазвичай, ранкова набряклість може виникати через недостатній сон, неправильний спосіб життя, вживання солі або гострої їжі. Також малорухливий спосіб життя може призвести до набряків, інформує KURAZH.

Якщо це відбувається рідко, то важливо визначити основну причину і почати профілактичні заходи для боротьби з набряками. Наприклад, виключити з раціону шкідливі продукти, поліпшити якість сну і розпочати займатися спортом. Зрозуміло, що навіть легка набряклість не є бажаною, оскільки вона може сприяти розтягненню шкіри під очима, що з часом може стати причиною незадоволення власним зовнішнім виглядом.

З набряками, які виникають вранці на тлі нездорового способу життя, можна боротися за допомогою звичайних охолоджених патчів гідрогелів.

Гірше, якщо схильність до набряків є спадковою або виникає на тлі тих чи інших проблем зі здоров’ям (нирок, печінки, судин тощо). Тоді з набряками боротися набагато складніше, оскільки вони виникають із завидною регулярністю і часто стають предвісником так званих жирових гриж на нижньому повіку, які є по суті віковою проблемою.

На початковому етапі з такими набряками можна також боротися за допомогою патчів та кремів із протинабряковими компонентами (кофеїном, пептидами тощо). Також для боротьби з набряклістю сьогодні продаються спеціальні альгінатні маски, завдання яких не тільки омолоджувати періорбітальну зону і боротися зі зморшками, а й стимулювати кровообіг у цій області, що дозволяє боротися з набряком.

Якщо ви починаєте помічати, що косметичні засоби вже не дуже добре справляються з набряклістю в області нижньої повіки, можна вдатися до косметологічних процедур. Це мікрострумова терапія, мезотерапія і, звичайно, лімфодренажний масаж. Масаж та мікроструми спрямовані на поліпшення мікроциркуляції крові та сприяють за рахунок цього виведенню зайвої рідини. Мезотерапевтичні коктейлі мають також лімфодренажний ефект.

Новини по темі