Головна Lifestyle Брови для блондинки: як правильно підібрати їх колір

Брови для блондинки: як правильно підібрати їх колір

by Max

Запам’ятовуйте 5 важливих правил з б’юті-кодексу блондинки, які допоможуть тобі не промахнутися з відтінком брів.

Життя блондинок не таке рожеве і пухнасте, як може здатися спочатку… Мало того, що вони постійно стежать за якістю волосся, щоб не убити їх нескінченними знебарвленнями, так ще й дотримуються особливих б’юті-правил у макіяжі для дотримання абсолютної гармонії в образі.

Перше і найголовніше – це підібрати правильний відтінок брів, щоб вони не загубилися на обличчі або, навпаки, не виглядали вульгарно. Ось 5 правил, які допоможуть не допустити помилок і досягти максимально природного результату.

Дивись на підтон волосся

Щоб правильно підібрати колір брів, для початку слід зрозуміти, в холодний або теплий підтон у тебе йде волосся. Якщо ти носиш платиновий блонд, роби ставку на олівець або тіні у відтінку графіту. Якщо ж твій блонд медовий або масляний, то брови краще виділити світло-коричневим кольором на тон темніше за саме волосся.

Дивись на коріння

Якщо ти носиш щадний варіант блонду з затемненим корінням, то колір брів потрібно підбирати саме з цим розрахунком. Оціни колір коренів і підбери відтінок олівця на тон світліший за нього, але відповідний до нього по холодному або теплому підтону.

Зважай на колір шкіри

Темніші брови найкраще виглядають на блондинках із засмаглою шкірою, тому якщо ти промахнулася з відтінком під час фарбування, виправити ситуацію зможе солярій. Якщо твоя шкіра має золотистий підтон, то під неї ідеально підійдуть каштанові брови.

Підбирай під колір очей

Блондинкам зі світлими очима не варто «замикати» брови в надто жорсткі рамки — такий прийом лише обтяжуватиме погляд і зробить образ грубим. А ось власницям темних очей потрібно навпаки шукати відтінки брів насиченіші, щоб не перетворитися на безликих сірих мишок.

Згадай про природний колір

Природа вже все продумала за нас, тому не варто сильно втручатися у її плани. Якщо натуральній білявці дісталися темні очі, брови та вії, то це зазвичай виглядає гармонійно. Якщо ж батьки нагородили тебе світлим волоссям та бровами, то й зафарбовувати волоски на арках занадто темним олівцем буде недоречно. Краще делікатно підкресли цю даність.

Новини по темі