Головна Новини спорту «Будемо боротися за максимальний результат у чемпіонаті»

«Будемо боротися за максимальний результат у чемпіонаті»

by Max
«Будемо боротися за максимальний результат у чемпіонаті»

Центральний захисник «Динамо» Денис Попов поділився враженнями від переможного матчу проти «Дніпра-1» в Ужгороді.

– Сьогоднішня перемога була реабілітацією за поразку в минулому матчі? Команда підходила до гри з особливим настроєм?

– Так, настрій на гру був особливим. І розмова у команді була. Потрібно було взяти себе в руки, згуртуватися перш за все. Дійсно, поразка у першому весняному матчі на нас дуже вплинула. Ми мали реабілітуватися за неї.

– Сьогодні «Динамо» багато часу провело без м’яча, що є незвичним явищем для ігор чемпіонату. Наскільки були готові саме до такого футболу?

– Ми, як і завжди, готувалися грати першим номером, не підлаштовуючись під суперника, як і завжди грає «Динамо». Але було багато факторів, які не дозволяти це робити протягом усього матчу, тому вже під час гри доводилося перебудовуватися. До того ж, якість газону була не найкращого рівня, тож нам подекуди доводилося грати і другим номером, і десь, як кажуть, від простоти. Головним сьогодні був результат, гра відходила на другий план.

– Коли Віталій Буяльський забив гол, уся команда підбігла святкувати його до Мірчі Луческу. Це святкування мало якесь особливе значення?

– Так, адже він проводить велику роботу з командою, завдяки чому наші гравці розвиваються, прогресують. Це був жест підтримки та подяки, згуртованості нашої команди. Також цим жестом ми показали молоді, що в «Динамо» Київ потрібно завжди бути згуртованими і битися один за одного.

– Вже другу гру поспіль ви разом із Дячуком формуєте зв’язку центрбеків. Ви ще покращуєте взаємодію чи вже достатньо «притерлися» один до одного?

– Ми провели кілька матчів на зборах у цій зв’язці, особисто мені з ним комфортно взаємодіяти. Але офіційні ігри – це зовсім інше, і ще потрібен час аби краще розуміти, відчувати один одного на полі. Ми стараємося і, гадаю, йдемо в правильному напрямку. В принципі, сьогодні непогано зіграли, за виключенням деяких моментів.

– Команда здобула максимальний результат у матчі з прямим конкурентом. Чи можна сказати, що цим результатом «Динамо» заявляє про чемпіонські наміри?

– Так, ми в жодному разі не опускаємо руки та не здаємося. Будемо боротися за максимальний результат у чемпіонаті до кінця.

Новини по темі