Головна Lifestyle Букінгемський палац розкрив подробиці триденного святкування коронації короля Карла III

Букінгемський палац розкрив подробиці триденного святкування коронації короля Карла III

by Max

Букінгемський палац розповів про святкові заходи, які відбудуться на честь коронації короля Чарльза III та королеви-консорту Камілли. Коронація відбудеться у суботу, 6 травня 2023 року, у Вестмінстерському абатстві, службу проведе архієпископ Кентерберійський. Святкування триватимуть до 8 травня. 

Про це повідомляє CNN із посиланням на Букінгемський палац, який розкрив перші подробиці майбутньої церемонії, передає KURAZH.

“Як було оголошено раніше, Служба відображатиме роль монарха сьогодні і дивитиметься в майбутнє, спираючись при цьому на давні традиції та видовищність”, – йдеться на сайті королівської родини.

Король і королева-консорт прибудуть у Вестмінстерське абатство з Букингемського палацу («Королівська процесія»). Після служби Їхньої Величності повернуться до Букінгемського палацу у великій урочистій процесії («Коронаційна хода»). До них приєднаються інші члени королівської родини. Усі разом вони вийдуть на балкон на завершення урочистих заходів.

У неділю, 7 травня, у Віндзорському замку відбудеться спеціальний коронаційний концерт (Coronation Concert). Він збере “світових музичних ікон та сучасних зірок”. На концерт запросять волонтерів із благодійних організацій короля та королеви-консорту. Декілька тисяч представників громадськості отримають безкоштовні квитки під час загальнонаціонального голосування, проведеного ВВС.

На концерті виступить The Coronation Choir, який створять із хорів країни, таких як хори біженців, LGBTQ та глухих. Концерт Coronation підготує BBC Studios, його транслюватимуть у прямому ефірі BBC One, BBC iPlayer, BBC Radio 2 та BBC Sounds.

Знакові місця Сполученого Королівства в цей час будуть освітлені за допомогою проекцій, лазерів, дисплеїв дронів та ілюмінації. Також 7 травня по всьому Сполученому Королівству відбудуться великі обіди на честь коронації.

У понеділок, 8 травня, вирішено зробити також вихідним днем. Відбудеться волонтерський захід «Велика допомога» (The Big Help Out). Він заохочуватиме людей спробувати себе добровольцями для підтримки їхніх місцевих районів.

Протягом усіх днів святкування визначні пам’ятки Великобританії будуть підсвічені за допомогою проєкцій, лазерів, дисплеїв дронів та ілюмінатів.

Департамент цифрових технологій, культури, ЗМІ та спорту (DCMS) припустив, що Лондон відвідають десятки тисяч людей, щоб побачити коронацію.

Чарльз III зійшов на трон після смерті королеви Єлизавети ІІ 8 вересня. Король, раніше відомий як принц Уельський, став спадкоємцем після сходження на престол своєї матері у 1952 році. Принц Уельський одружився з Каміллою Паркер-Боулз 9 квітня 2005 року.

Про те, що коронація Чарльза III та Камілли відбудеться у Великій Британії 6 травня, стало відомо у жовтні.

Новини по темі