Головна Новини спорту «Бути росіянином – бути лайном»

«Бути росіянином – бути лайном»

by Max

Український нападник Роман Зозуля, який виступає у третьому дивізіоні чемпіонату Іспанії за клуб «Райо Махадаонда», відреагував на вбивство рашистськими окупантами українського військовополоненого.

«Дуже важко щось писати. А ще важче – підібрати слова, щоб не лаятись… Буду писати як є.

Всі вже бачили відео, де паскуди розстрілюють українського Героя за його слова «Слава Україні».

Наш військовий стоїть без зброї. Без агресії. Спокійний. Врівноважений. Втомлений.

Його розстріляли впритул. Безжалісно. Як паршиві с*уки. Не зважаючи на всі норми ведення війни. Зняли на відео, та виклади у мережу.

Про що вони думали? Залякати нас? Ні, не вийде. Як і з ракетними ударами, як з пострілом авто, де буди цивільні- це ще більше нас згуртує.

Не буде вже моменту, коли ми скажимо, що ви наши браття. Не будемо ми вже ніколи друзями. Тепер остаточно такої нації як р*сня- не існує. Ми вже ніколи не будемо навіть дивитись у ваш бік. Наші діти, діти наших дітей та їх діти- будуть ненавидіти вас. Ви для всіх завжди будете Л*ЙНОМ!

Ця війна показала і довела- що ви паршиві сикуни. Ви немаєте нічого людяного. Буди росіянином – бути лайном. В пеклі для вас вже не буде окремого котла. Там на вас чекатиме пакет для сміття, в якому повертають ваших солдат.

Ви слабаки. Ви нікчемні. Ви паскуди.

«І настане час, коли один скаже: «Слава Україні!». І мільйони відповідатимуть: «Героям Слава!», – написав Зозуля у своєму Телеграм-каналі.

Новини по темі