Головна Новини України Бєлгородська область РФ знову перебуває під обстрілом, є поранені – влада

Бєлгородська область РФ знову перебуває під обстрілом, є поранені – влада

by Max
Бєлгородська область РФ знову перебуває під обстрілом, є поранені – влада

У прикордонній з Україною Бєлгородській області РФ удруге за ранок 18 березня оголошена ракетна небезпека, повідомив губернатор Вʼячеслав Гладков.

За його даними, двоє жителів звернулися до медиків: «У одного чоловіка мінно-вибухова травма та осколкове поранення правого ока. Швидкою бригадою його доставлено до обласної клінічної лікарні, де лікарі відділення мікрохірургії ока надають йому всю необхідну допомогу. Ще один постраждалий із непроникним пораненням черевної стінки самостійно звернувся до медичного закладу. Усю необхідну медичну допомогу було надано на місці, від госпіталізації чоловік відмовився».

Чиновник також повідомив про пошкодження житла та інфраструктури в Бєлгороді та інших населених пунктах області.

Читайте також: «Зірвати президентські вибори в Росії» – Путін про рейди до РФ та удари по інфраструктурі

Ще 12 березня у прикордонних районах Бєлгородської та Курської областей пройшли бої між російськими військовими та бійцями легіону «Свобода Росії», РДК та «Сибірського батальйону», які воюють на боці України та складаються переважно з громадян Росії.

Представники формувань стверджували, що їм вдалося перетнути кордон, і бої відбувалися на території Росії. Російське Міноборони це заперечувало. Відомство заявило, що військові не допустили «порушень державного кордону» та вбили кількасот «диверсантів».

Новини по темі