Головна Lifestyle Чекайте неприємностей: чому не можна мити підлогу навколо людини

Чекайте неприємностей: чому не можна мити підлогу навколо людини

by Max
Чекайте неприємностей: чому не можна мити підлогу навколо людини

Вологе прибирання — це цілком буденне заняття, на яке рідко звертають увагу, якщо не доводиться брати участь у процесі. Однак у минулі століття господині надавали значення будь-яким побутовим дрібницям, вбачаючи в них зв’язок із прийдешніми подіями. До наших днів дійшли лише відгомони тієї багатої палітри прикмет, якою володіли наші бабусі та прабабусі. Це стосується і такої повсякденної рутини як миття підлоги. Колись кожна господиня знала, що не можна прибирати в оселі після від’їзду гостя чи домочадця, не слід розводити вогкість після заходу сонця, а починати процес необхідно від порога, а не до нього, інформує KURAZH.

До цієї довгої низки негативних передбачень, пов’язаних із домашніми клопотами, належить і прикмета про миття підлоги навколо людини.

  • Одне з тлумачень пояснює, що якщо мокра швабра або ганчірка зачіпатиме ваші ноги, то оточуючі ставитимуться до вас із неприязню.
  • Трапляється, що в магазині або іншому громадському місці занадто завзята прибиральниця починає орудувати навколо вас шваброю. Не варто цього дозволяти, оскільки прикмета обіцяє, що таке “обмивання” загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям.
  • Якщо на роботі колега миє підлогу навколо вас, то не за горами серйозні проблеми, пов’язані з професійною діяльністю. Справа може навіть закінчитися звільненням, оскільки прикмету часто використовують вороги, щоб позбутися небажаної людини.
  • Дуже небажано, якщо миють підлогу або метуть навколо ніг незаміжньої дівчини. Така процедура з легкістю відвадить (“змиє”) усіх женихів.

Новини по темі