Головна Новини України Через стрілянину в американському штаті Мен є багато жертв – ЗМІ

Через стрілянину в американському штаті Мен є багато жертв – ЗМІ

by Max

Стрілянина в американському штаті Мен на північному сході країни призвела до численних жертв, повідомили у середу американські ЗМІ. Телекомпанія ABC повідомляє про щонайменше 20 загиблих у місті Льюїстон, тоді як CNN з посиланням на місцеву владу каже про 22 загиблих. Також, за даними телекомпанії, 50-60 людей зазнали поранень. Офіційного підтвердження кількості жертв немає.

Влада округу Андроскоггін повідомила про обстріли з вогнепальної зброї у кількох районах міста.

Поліція штату Мен оприлюднила записи з камер відеспостереження, на яких зображений підозрюваний нападник років 40-ка. Поліція також оприлюднила фото автомобіля та попросила всіх, кому щось відомо, повідомити про чоловіка та машину.

Підозрюваного ще не затримали.

Президента США Джо Байдена поінформували про подію, він поспілкувався з низкою законодавців штату Мен, повідомили журналістам у пресслужбі Білого дому.

За даними Gun Violence Archive, неурядової організації, цього року в Сполучених Штатах зафіксовано понад 500 випадків масової стрілянини. Зусилля посилити контроль над зброєю протягом багатьох років стикалися зі спротивом республіканців, активних захисників конституційного права на зброю.

Новини по темі