Головна Новини спорту Черкаські Мавпи в Івано-Франківську перемогли Прикарпаття-Говерлу

Черкаські Мавпи в Івано-Франківську перемогли Прикарпаття-Говерлу

by Max

В Івано-Франківську відбувся перший матч баблу Суперліги, в якому господарі майданчику, Прикарпаття-Говерла, поступились Черкаським Мавпам з рахунком 56:66.

Господарі пішли на велику перерву за 3 очок переваги, але в третій чверті пропустили потужний ривок від черкасців, який в цьому матчі став ключовим та вирішальним. Команда Артема Сліпенчука перехопила ініціативу та лідерство в рахунку вже до фінальної сирени не віддавала.

Мавпи виграли перший матч баблу та свій передостанній матч сезону. MVP гри став центровий черкасців Сергій Скіра, який зібрав дабл-дабл – 14 очок + 12 підбирань (РЕ 22).

Завершуватимуть сезон команди матчами проти Старого Луцька: Мавпи зіграють 7 квітня, а Говерла – в суботу, 8 квітня.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КФВ

Черкаські Мавпи – Прикарпаття-Говела – 66:56 (18:11, 12:22, 23:7, 13:16)

Мавпи: Максвелл 15 + 8 підбирань + 5 передач + 2 блок-шота – 6 втрат, Скіра 14 + 12 підбирань, Липовцев 12, Руслов 9, Кузнецов 3 – старт, Назаренко 8, Рід 5 + 6 підбирань – 3 втрат, Пошабля 0, Сорочан 0

Говерла: Старцев 20 + 4 підбирання + 3 передачі – 5 втрат, Лесик 10 + 5 підбирань – 4 втрати, Аврахов 5 + 6 підбирань + 4 передачі – 4 втрати, Чугунов 3 + 8 підбирань + 4 передачі – 3 втрати, Дроздов 2 – старт, Хрисостоміді 8, А. Тимофійчук 7, М. Тимофійчук 1, Водолазський 0 + 4 підбирання, Лонюк 0, Пунда 0