Головна Lifestyle Чого не має бути в соцмережах під час пошуку роботи мрії

Чого не має бути в соцмережах під час пошуку роботи мрії

by Max

Пошуку роботи можуть сприяти правильно оформлені соцмережі. Особливо якщо йдеться про високу посаду, інформує KURAZH.

Щоб дані вразили потенційного роботодавця, потрібно почистити обліковий запис від надто особистих фото та постів сумнівного змісту. Якщо десь попередній начальник згадується в негативному ключі, цього запису потрібно швидше позбутися. В цілому особистий обліковий запис повинен бути презентабельним і акуратним.

Соцмережі дозволяють сформувати якийсь образ кандидата, його психологічний портрет, побачити захоплення та інтереси людини. Часто роботодавці хочуть знайти однодумця, який підтримуватиме корпоративну культуру та цінності компанії.

HR спеціалісти радять почистити особисту сторінку перед пошуком роботи, перевірити приватність альбомів та видалити пости з матом та на політичні теми. Експерти пояснюють, що в майбутньому на ній не повинно бути конфіденційної робочої інформації: про співробітників, угоди, клієнтів, документи і так далі. Знімки з корпоративів також краще не викладати.

У кошик також варто відправити пости та фото, які демонструють вашу депресивність, оскільки це може відштовхнути майбутнього роботодавця.

Новини по темі