Головна Lifestyle Чоловік Елтона Джона розповів, як співак планує закінчити свій прощальний тур

Чоловік Елтона Джона розповів, як співак планує закінчити свій прощальний тур

by Max

Музична легенда, 75-річний Елтон Джон, завершить фестиваль в неділю на іконічній сцені “Піраміда” зі своїм останнім виступом у Великій Британії, закриваючи свій прощальний тур “Farewell Yellow Brick Road”.

Як повідомляє KURAZH, у розмові з ведучою Sky News, чоловік Елтона Джона Девід Ферніш заявив, що йому “наказано зберігати таємницю” щодо особи неочікуваних виконавців, які виступлять разом з Елтоном, але описав виступ співака як “дуже особливий”.

Це викликало значну спекуляцію, що Гаррі Стайлс може бути одним із таємних гостей, які виступатимуть на сцені, оскільки фанати зауважили, що у його власному турі є вільний проміжок, який можна використати для несподіваного виступу.

Серед інших чуток щодо імен гостей згадуються Дуа Ліпа, Ріна Саваяма та Ліл Нас Икс, який вже запланував виступ на фестивалі безпосередньо перед ним.

Девід зазначив: “Чотири співавтори на його вибір. Люди, з якими він просто подумав: ‘Я б дійсно хотів зробити щось разом з цими виконавцями на Гластонбері’. І це все, що я скажу”.

На запитання про їх можливу ідентичність, Ферніш додав: “Вибачте, мені наказано зберігати таємницю”.

“Цей виступ є особливим. Це не просто ще один робочий день”, – розповів Девід Бет. “Це інший сет-лист – величезний відкритий живий фестиваль.

“Він має чотирьох різних співавторів, які приєднаються до нього на сцені в різний час, яких я не назву, вибачте.

Девід додав, що незважаючи на завершення прощального туру Елтона, у нього немає планів повністю припинити роботу, і він працюватиме над новим альбомом восени.

Він жартома сказав: “Не думаю, що він буде сидіти на дивані з пультом дистанційного керування.

“Він повернеться до студії у жовтні і почне працювати над своїм наступним альбомом. Це буде чудово. Він давно не записував студійний альбом”.

Новини по темі