Цей продукт містить у собі вітаміни (А, В1, В2, В3, В6, В12, D, E) й мінерали (кальцій, магній, цинк, залізо, фосфор, селен та інші). Незамінні омега-3 поліненасичені жирні кислоти, потрібні для утворення оболонок довкола нейронів і протидії запальним процесам.
Як передає KURAZH, сало ще містить холін — це вітамін B-комплексу, який бере участь у метаболізмі, що відіграє важливу роль в обміні жирів.
Лецитин, що міститься у салі, сприятливо впливає на судини і клітинні мембрани, зміцнює їх та робить більш еластичними.
Містить арахідонову кислоту, і, оскільки організм людини не синтезує її в достатній кількості для покриття потреби, її потрібно вживати з їжею.
Для того, щоб отримати максимум користі під час вживання сала, потрібно пам’ятати, що тільки помірне споживання сала принесе користь. Їжте його вранці або ж в обід, саме о цій порі крім корисних речовин ваш організм отримає потужне енергетичне підживлення.
Найкраще вживати в солоному або ж маринованому вигляді, оскільки інші варіанти приготування, такі як копчення, смаження, не принесуть користі для вашого здоров’я.
Якщо ви маєте проблеми із серцево-судинною системою, потрібно відмовитися від соленого сала, вживайте в невеликих кількостях свіже або ж свіжоморожене за рекомендацією вашого лікаря.
Увага! Цей контент має виключно інформаційний характер і не містить жодних медичних порад. З приводу прийому ліків, встановлення діагнозів та інших медичних порад зверніться до лікаря.