Головна Lifestyle Чому не можна засинати під музику: коментар медика

Чому не можна засинати під музику: коментар медика

by Max
Чому не можна засинати під музику: коментар медика

Розслаблююча музика може відмінно налаштовувати на сон, однак засинати під ритмічні мелодії небезпечно для нервової системи. Лікар-сомнолог Олексій Мелехін пояснив, чому краще відмовитися від музичного супроводу під час нічного відпочинку. Про це повідомляє KURAZH.

Фахівець зауважив, що в нинішній час багато людей вважають за краще виконувати під музику важливі справи, а більшості подобається засинати під улюблені ритми. Є спеціальні мелодії, які дійсно допомагають при безсонні, але слід пам’ятати — подібні рекомендації підходять не всім.

На думку доктора Мелехіна, музика може провокувати появу виснаження і перевантаженості. Для повноцінного нічного відпочинку людина не потребує додаткових стимуляторів. Мелодії, навпаки, під час сну змушують нервову систему перебувати в тонусі і працювати. Експерт заявив: якщо людині важко заснути без музичного фону — потрібна допомога невролога.

Слова лікаря підтверджує і ряд проведених нещодавно закордонних досліджень. Вчені не радять спати в навушниках, адже музика не допомагає організму перейти в стан спокою, а тільки сприяє появі

Новини по темі