Головна Lifestyle Чому не варто грати весілля у високосний 2024 рік

Чому не варто грати весілля у високосний 2024 рік

by Max
Чому не варто грати весілля у високосний 2024 рік

Багато людей знають, що не можна грати весілля у високосний рік, і намагаються укласти шлюб до або після його настання. Напевно, може здатися, що подібні забобони залишаються на рівні “побалакати”, проте статистика говорить про інше, інформує KURAZH.

Давайте пригадаємо, звідки пішла ця заборона і чи сильні її аргументи.

Чому 2024 — високосний?

Напевно, для вас не є секретом, що у високосному році рівно на одну добу більше, ніж у звичайному. Цей зайвий день припадає на 29 лютого, яке зустрічається у календарі раз на чотири роки.

Але це явище цілком логічне пояснення: оскільки Земля за фактом обертається навколо Сонця за 365 діб, п’ять годин, 49 хвилин і 16 секунд, то з часом у календарі спостерігається похибка. Саме тому і було придумано раз на чотири роки використати додаткову добу. Крім тих років, які поділяються на 400 без залишку.

Чому у високосний рік є заборона створення родини

Переказ. У багатьох культурах існує переказ, що у високосний рік події приймають незвичайний оборот. Одним з давніх пророцтв є вірування, що шлюб у високосний рік може принести нестабільність і труднощі у стосунках.

Вплив планет. А ось астрологи часто висловлюють думку про вплив планет на наше життя. Дехто вважає, що планетарні впливи у високосному році можуть позначитися на стабільності відносин, що робить цей період менш придатним для укладання шлюбу.

Забобони. Вони відіграють значну роль життя багатьох людей. У деяких суспільствах існує думка, що шлюб у високосний рік може “сповільнити” сімейне щастя або навіть принести невдачу.

Нумерологія. Деякі люди вірять у чисельну магію та символіку. Високосний рік з його додатковим днем може сприйматися як щось незбалансоване, що може вплинути на гармонію у шлюбі.

Міфи та легенди. Також існує безліч міфів про те, що у високосні роки стосунки стають складнішими. Хоча ці твердження не мають наукового обґрунтування, багато хто дотримується думки, що цей період не підходить для важливих рішень.

Народні прикмети. Вони свідчать: шлюб чоловіка й жінки буде неефективним з погляду фінансового добробуту, тобто все життя молоді проживуть у бідності. Друга прикмета — смерть одного з подружжя через деякий час після укладання шлюбу. Третє застереження говорить, що сам чоловік або його дружина буде зраджувати партнеру, і в сім’ї буквально оселиться зрада.

Хоча багато з вищезгаданих уявлень не мають наукового обґрунтування, забобони продовжують впливати на рішення людей. Важливо пам’ятати, що шлюб — це індивідуальне рішення і тільки вам вирішувати, коли створювати сім’ю.

Новини по темі