Головна Новини спорту Чорноморець має 6-7 бюджет в УПЛ, мета – вийти в єврокубки

Чорноморець має 6-7 бюджет в УПЛ, мета – вийти в єврокубки

by Max

Колишній гравець «Чорноморця» та збірної України Кирило Ковальчук, який працює в одеському клубі головою селекційної служби, розповів про ситуацію в команді.

– Наскільки відчутним для бюджету клубу став початок повномасштабної війни в Україні?

– Ситуація для нас змінилася так само, як і для будь-якого громадянина нашої країни. Я не володію фінансовою складовою нашого клубу. Але можу подякувати керівництву за те, що ми маємо. Думаю, наш бюджет – шостий-сьомий в УПЛ.

Незважаючи на війну, власники утримують клуб на тому рівні можливостей, який є, який дозволяє нам розвиватись у цей непростий час. Ви можете запитати будь-якого гравця – чинного чи колишнього – у нас немає перед ними заборгованостей, база функціонує на 100%, басейни, сауни, поля, екіпірування, збори – у нас все є. Бракує лише результатів, але ми до цього прийдемо.

– Які глобальні завдання стоять перед «Чорноморцем»?

– Повернення до єврокубків. Інакше не варто було б цим усім займатися.

– А локальні, на цей сезон?

– Думаю, потрапити до десятки. Зараз ми в зоні вильоту, але, думаю, це можна виправити. Ці півроку нас багато чого навчили. Припускаю, ми могли десь недооцінити суперників або переоцінити себе, десь не вистачило везіння, різні чинники далися взнаки на результаті. Але ми рухаємось у правильному напрямку.

Новини по темі