Головна Lifestyle Чотири вправи для бадьорості, які ви легко зробите в офісі

Чотири вправи для бадьорості, які ви легко зробите в офісі

by Max
Чотири вправи для бадьорості, які ви легко зробите в офісі

Більшість жителів великих міст приділяють фізичній активності не більше трьох годин на тиждень, що неймовірно мало. Проводячи по 8-10 годин в офісному кріслі, типовий працівник отримує до 40 років цілий букет проблем із суглобами та збої в роботі багатьох систем. Ми поговорили з фітнес-тренерами, які підказали кілька вправ, що бадьорять, на різні групи м’язів, що найприємніше — ви можете виконати їх прямо в офісі, інформує KURAZH.

Руки за голову

Все просто — кладемо руки за голову, випрямляємо спину і опускаємо підборіддя. Нахиляємося вперед на видиху, спина повинна округлитись, поки ви не відчуєте напруження у м’язах спини. Видихаючи, вирівнюйтеся, спину трохи прогинаємо. Намагайтеся максимально потягнути м’язи. Ця вправа чудово знімає навантаження з трапецієподібний м’яз і допомагає нормалізувати поставу.

Нахили

Кладемо руки на стегна, спину випрямляємо. Ліву руку піднімаємо нагору, нахиляємося праворуч на видиху. Хребет максимально витягнутий. Повторюємо в інший бік. Радимо виконувати цю вправу регулярно, щоб ефективно знімати напругу з м’язів, покращити рухливість хребта та уникнути болю у спині.

Розтяжка м’язів сідниць та стегон

Не встаючи зі стільця, притискаємо стопи до підлоги, кладемо стопу правої ноги на коліно іншої ноги. Нахиляємося вперед на видиху, передпліччя має лягти на гомілку піднятої ноги. Намагайтеся, щоб спина не округлялася. Тримаємо позицію близько 10 секунд. Повторюємо на іншу ногу. Ця вправа допомагає відмінно розтягнути задню поверхню стегон, а також задіяти м’язи сідниць.

Розгинання колін

Притискаємо стопи до підлоги, кладемо долоні на коліна. Випрямляємо праву ногу у видиху, коліно від стільця не відриваємо. Опускаємо ногу на вдиху, далі піднімаємо іншу ногу. Важливо ненадовго затриматись на верхній точці так, щоб сухожилля під коліном розтяглися. Але ви не повинні відчувати біль. Це чудова вправа для гарної роботи колінного суглоба.

Новини по темі