Головна Новини спорту ЧС з хокею. Україна U-18 завершила турнір поразкою в овертаймі

ЧС з хокею. Україна U-18 завершила турнір поразкою в овертаймі

by Max

У збірної України U-18 після підвищення до Дивізіону 1A явно було завдання у перший рік зіграти спокійно і закріпитися у другій за силою лізі. Після перемог по булітах над Францією та Угорщиною ціль виглядала цілком реальною, а в останній зустрічі з Японією наших юнаків влаштовував навіть один пункт.

У підсумку Україна U-18 програла японцям в овертаймі з рахунком 1:2 та заробила один бал.

Команда набрала 5 пунктів та завершить чемпіонат на 5-му місці. У Франції на три очки менше і матч з лідером Казахстаном, але навіть перемога в основний час залишить французів позаду за рахунок особистої зустрічі.

Чемпіонат світу з хокею U-18. Дивізіон 1A

Японія U-18 – Україна U-18 2:1 (в овертаймі) (0:0, 1:1, 0:0, 1:0)

Шайби: 24:18 Сузукі (Ушіо – більш) – 1:0, 39:52 Герасименко – 1:1, в овертаймі 02:34 Сузукі (Коїва) – 2:1