Головна Lifestyle Чи можна дарувати хустку на голову жінці, згідно з народними прикметами

Чи можна дарувати хустку на голову жінці, згідно з народними прикметами

by Max
Чи можна дарувати хустку на голову жінці, згідно з народними прикметами

Кожна людина за своє життя дарує й отримує безліч найрізноманітніших презентів. Однак мало хто замислюється про містичне значення тих чи інших підношень. Здавалося б, які небезпеки може приховувати в собі звичайна носова або шийна хустка, отримана з рук коханої та близької людини? Однак усі прикмети дружно стверджують, що такий подарунок не до добра, інформує KURAZH.

Вважається, що якщо ви стали володарем комплекту носових хустинок, то незабаром неодмінно будете сумувати. В інших країнах існують не менш сумні трактування подарунка у вигляді “носовичка”. Наприклад, в Іспанії саме таким чином пані дають відставку небажаним кавалерам, у Німеччині носову хустинку заведено дарувати хворим, а в Росії їх зазвичай роздають людям, які прийшли на похорон.

Прикраса на шию у вигляді презенту теж не користується прихильністю езотериків, бо може принести чимало лиха, якщо господар забуде вишити хрестик у його нижній частині. А що ж “думають” народні повір’я з приводу головної хустки, отриманої як підношення на свято або пам’ятний подарунок?

  • Прикрашений квітами або іншим візерунком покрив для голови за всіх часів був традиційним презентом для будь-якої жінки: від дівчинки або дівчини до давньої старенької бабусі. Їх підносили чоловіки своїм дружинам, юнаки — коханим, сини — матерям, а батьки — дочкам. Саме тому головна хустка вважається єдиним приємним винятком у переліку вкрай небажаних “хусткових” подарунків.
  • У наші дні хустка на голову може стати не тільки красивим, але й нетривіальним презентом на будь-яке свято від друзів, рідних, колег і навіть від начальства. Сучасна індустрія моди пропонує покупцям масу ексклюзивних варіантів цієї штучки на будь-який смак і гаманець. Саме тому хустки все частіше обирають як подарунок. Адже народний варіант надасть вигляду жінки виразності, оригінальна річ підкреслить нестандартну зовнішність, а виконана в кольоровій гамі компанії — внесе в колектив корпоративний дух.
  • Езотерики впевнені, що хустка іноді стає небезпечним подарунком, оскільки безпосередньо стикається з головою іменинника. Таємний недоброзичливець цілком може скористатися цією обставиною, “зарядивши” річ негативом. Якщо ви належите до недовірливих людей, які очікують магічної каверзи від “хусткового” підношення, то не поспішайте засмучувати дарувальника і відмовлятися від презенту. Просто нейтралізуйте ймовірне псування або пристріт, віддавши натомість кілька дрібних монет і перетворивши вручення подарунка на символічну покупку.

Новини по темі