Головна Lifestyle Чи потрібен жирній шкірі зволожувальний крем, розповіли дерматологи

Чи потрібен жирній шкірі зволожувальний крем, розповіли дерматологи

by Max

Догляд за жирною шкірою — поширене явище, наповнене великою кількістю хибних тверджень. Зокрема, існує міф, що такий тип шкіри не потребує зволоження, інформує KURAZH.

Чи потрібно зволожувати жирну шкіру

Дерматологи розповіли, що жири та вода — це різні хімічні сполуки. Жирна шкіра містить багато ліпідів, оскільки їх активно виділяють сальні залози. Проте дуже часто така шкіра буває зневодненою, адже її пересушують надмірним очищенням і лікувальними препаратами від акне, наприклад.

Також зневоднена жирна шкіра частіше страждає від висипань. До того ж, можуть з’являтися ділянки лущення та більш виражений жирний блиск протягом дня.

Для такого типу шкіри важливо підібрати зволожувальний засіб, який не буде відчуватися протягом дня, не буде забивати пори та залишати відчуття жирної плівки.

Експерти рекомендують використовувати зволожувальні креми з легкими водянистими текстурами. Є особливі лінійки косметики, які розроблені конкретно для зволоження жирної шкіри.

Що може забруднювати шкіру

Шкіра людини є мішенню для забруднювальних речовин, що містяться як у повітрі приміщень, так і в навколишньому середовищі, вони можуть вражати її поверхневі та глибокі шари.

Основними джерелами забруднення повітря є викиди промислових підприємств, вихлопні гази, пічне опалення в будинках, пожежі різного походження тощо. Вони можуть потрапляти безпосередньо через шкіру або через органи дихання в кров і поширюватися по організму.

Перебування в забрудненому середовищі сприяє збільшенню виділення шкірного сала і загостренню симптомів запальних захворювань шкіри як у дітей, так і в дорослих. Забруднювачі повітря можуть спричиняти старіння шкіри, посилювати симптоми таких захворювань шкіри, як атопічний дерматит, акне, екзема тощо.

Значну небезпеку для здоров’я людини становить надмірний вплив УФ випромінювання, що може спричинити передчасне старіння шкіри та рак шкіри.

Новини по темі