Головна Новини спорту Це червона. Лучано Лучі непублічно визнав помилку арбітра матчу Динамо

Це червона. Лучано Лучі непублічно визнав помилку арбітра матчу Динамо

by Max

Голова комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі непублічно визнав помилку арбітра Дмитра Кривушкіна в матчі 17-го туру між «Дніпром-1» та «Динамо».

Епізод трапився на 83-й хвилині матчу, коли Домінго Бланко наступив на ногу Віталію Буяльському. Суддя Кривушкін показав порушникові жовту карточку, але суддівські експерти вважають, що мала бути червона картка.

Журналіст Ігор Семйон повідомив:

«Помилку Кривушкіна визнав і Лучано Лучі, В закритому чаті Лучано написав: «Це чітка червона картка. Рефері повинен це бачити без втручання VAR».

Щоправда, Лучі написав арбітрам, що Домінго Бланко треба було вилучати за фол проти Буяльського, вже після того, як особисто переглянув повтори. А одразу в ході епізоду від Лучі (або його помічників) через арбітра або асистента VAR Кривушкіну була вказівка (підказка) – жовта карточка.

Тому потім Лучі в закритому чаті закцентував увагу на тому, що «арбітр мусить бачити таке без допомоги VAR» («referee must see without VAR intervention»). Наче знімаючи з себе відповідальність за неправильну вказівку/підказку.

Щодо першого голу «Ворскли» у ворота «Вереса», коли м’яч міг залишити межі поля, Лучі написав: «Ball is clear OUT» («М’яч точно вийшов»). Вочевидь, це треба розуміти як визнання помилки бригади арбітрів, адже гол зарахували».

ВИДЕО. Доминго Бланко умышленно наступил на ногу Виталию Буяльскому

Новини по темі