Головна Новини України «Це небезпечно». Секретар РНБО про чотири сценарії щодо війни від NYT

«Це небезпечно». Секретар РНБО про чотири сценарії щодо війни від NYT

by Max

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов прокоментував публікацію видання The New York Times про чотири сценарії, які можуть вплинути на хід війни РФ проти України.

«Всі, хто коментують зараз, якщо вони не є військовими експертами, це є їхня особиста думка на ті чи інші процеси, які відбуваються…Я не знаю, для чого вони це зробили. Перше – це точно не наш сценарій. Це так звані апокаліптичні сценарії, де неможливе може відбуватися. Саме від цього треба відштовхуватися. Всі ці чотири сценарії є вкрай складними і мають бути певні обставини, щоб вони починали рухатися. Це доволі неприємна річ, коли пишуть про тих чи інших керівників нашої країни. Я не знаю взагалі, для чого це з’явилася. Це дуже небезпечна річ. Я би не хотів проговорювати це питання і радив би всім не звертати на такі сценарії увагу», – сказав він в ефірі національного телемарафону.

11 квітня видання The New York Times повідомило, що в одному зі злитих документів Пентагону йдеться про чотири сценарії і ймовірного їхнього впливу на перебіг війни РФ проти України. Серед сценаріїв: смерть президента України Володимира Зеленського, смерть російського диктатора Володимира Путіна, зміна керівництва в збройних силах РФ та удар України по Кремлю. Останній, як стверджує видання, особливо непокоїть адміністрацію Джо Байдена й є однією з причин, чому Вашингтон «неохоче передає Києву ракети більшої дальності».

Новини по темі