Головна Lifestyle Цікаві прикмети про домашні капці

Цікаві прикмети про домашні капці

by Max

Домашні капці — річ корисна та зручна. Вони можуть бути класичними або кумедними — у вигляді якогось звірка, наприклад, але в будь-якому випадку кожна пара індивідуальна, підібрана по нозі і до смаку. Не дивно, що народні повір’я та прикмети торкнулися і цього домашнього взуття. Давайте розглянемо кілька цікавих прикмет, тим більше, що вони зачіпають все — від того, де капці потрібно ставити, до їх псування, інформує KURAZH.

Де зберігати

Де ви зазвичай залишаєте капці? Головне, щоб не під ліжком та шафою. Капці під ліжком віщують зраду, а під шафою візит грабіжників. Також уникайте залишати капці де завгодно, через це вас постійно чекатимуть дрібні неприємності, так що постарайтеся визначити для свого домашнього взуття постійне місце.

На чужу ногу

Прикмета каже, що ходити по дому треба завжди у своїх капцях. Навіть якщо ви їх втратили, не поспішайте позичати чуже взуття (навіть якщо воно належить членам вашої родини), адже капці (втім, як і все взуття) мають енергетику свого господаря.

З іншого боку, якщо ви одягли чужі капці випадково, це до цікавих знайомств. Якщо ж поспіхом або в задумі ви переплутаєте правий капець з лівим, це знак того, що вас обговорюють за спиною.

Якщо капці “зіпсувалися”

Якщо ваші капці сильно зносилися і навіть місцями порвалися, то як би ви до них не звикли, їх треба позбутися, кажуть прикмети. При цьому найкращим варіантом буде спалити зношене взуття.

Якщо на підошві вашого домашнього взуття з’явилася тріщина, то це попередження, що незабаром вам доведеться зіткнутися з неприємною для вас людиною, яка захоче “перейти вам дорогу”.

Якщо ваші капці погриз домашній улюбленець, то це, на жаль, неприємна прикмета, яка віщує конфлікти серед членів сім’ї.

Втрата

Якщо одного разу ви втратили свої домашні капці і зненацька їх відшукали, коли вже й думати про них забули — це добрий знак. Для людини сімейної він говорить про добробут і хороші стосунки зі своєю дружиною або чоловіком. Для самотньої людини така несподівана знахідка вкаже на швидке знайомство зі своєю майбутньою половинкою.

Втім, навіть якщо ви втратили свої капці і так і не змогли їх знайти, варто порадіти. Згідно з прикметою, разом із капцями ви втратили свої проблеми.

Новини по темі