Головна Новини спорту «Ціль – повернути до Києва чемпіонські медалі»

«Ціль – повернути до Києва чемпіонські медалі»

by Max

Захисник «Динамо» Київ Максим Дячук розповів про підготовку до нового сезону:

– Півроку тому ти повернувся з оренди в «Олександрії». Як ти змінився за цей час?

– Я можу сказати, що став впевненіший та досвідченіший. Матчі, які я зіграв, незважаючи на помилки, дали мені досвід та стимул працювати далі.

– У яких кондиціях зараз перебуває «Динамо»?

– Зараз такий момент, коли ми робимо акцент на фізичні кондиції. Це нелегка робота, кропітка, але вона потрібна. Через збори, тренування та ігри будемо набирати форму.

– У першому товариському матчі було здобуто розгромну перемогу над бухарестським «Динамо» – 4:1. Наскільки така впевнена перемога вже на старті збору додає впевненості?

– Взагалі, перший матч дуже важливий, і, звичайно, перемоги дають впевненість та можливість працювати надалі з хорошим настроєм.

– До «Динамо» повернулися з оренди Булеца, Біловар, Бражко незабаром приєднається, також прийшов Ярмоленко. Що можеш сказати про кожного з них?

– Хлопці прийшли, стараються, прогресують. Бажаю їм усім лише удачі, ми їх підтримуємо. Про Андрія Ярмоленка навіть не знаю що додати (посміхається) – це легенда не лише «Динамо», а й усього українського футболу.

– Приємно, що тепер, працюючи з ним пліч-о-пліч, зможеш навчатися у нього?

– Так, звичайно, дивлюся, як він тренується, беру приклад. До того ж він хороша людина, тож тренуватися та грати поруч із ним – одне задоволення.

– Які враження від перших днів роботи разом з Андрієм Ярмоленком? Які були твої перші відчуття?

– Вау (сміється). Коли я був маленьким, дивився матчі «Динамо», в яких грав Ярмоленко, вболівав. А зараз так вийшло, що ми тренуємося разом в одній команді.

– Багато розмов в інтернеті, який номер візьме Ярмоленко. Пишуть, що й Шапаренко готовий віддати свою десятку, і Кабаєв – сімку. А ти будеш триматися за свій 25-й номер?

– Якщо він захоче, то нехай забирає. Із задоволенням віддам (посміхається).

– Ти підписав новий контракт із «Динамо». Що для тебе значить довіра тренерського штабу?

– Звичайно, я вдячний їм за це, за можливість тренуватися під їхнім керівництвом, працювати разом із такими легендарними футболістами. Дякую за те, що довіряють місце у складі, і обіцяю тренерам, партнерам, уболівальникам, що буду викладатися на всі 110 відсотків.

– Яких головних цілей ти маєш досягти – як для команди, так і для себе?

– Для команди – вийти до групи Ліги конференцій та повернути до Києва чемпіонські медалі й національний Кубок. Щодо себе, то кожен футболіст хоче грати, і я буду ставити перед собою лише максимальні цілі.

Новини по темі