«Шахтар» виграє у «Інгульця» у всіх 5 зустрічах в УПЛ (м’ячі 9-1).

Підопічні Ігора Йовічевіча стають авторами 70-ї перемоги гостей цього сезону.

Безпрограшна серія гірників сягає 14 матчів (+11=3).

Помаранчево-чорні забивають 25 ігор поспіль, а на чужих полях – 17.

УПЛ

60-й матч в УПЛ як капітан проводить Тарас Степаненко.

«Інгулець» обходиться без голів загалом 525 хвилин кряду, оновлюючи особистий антирекорд, а на своєму полі – 345.

У матчі між «Минаєм» та «Дніпром-1» 50-й раз фіксується найпопулярніший рахунок сезону-2022/23 – 1:0.

«Дніпро-1» 4-й раз поспіль бере гору над «Минаєм» (м’ячі 11-1).

Дніпряни святкують 3-тю вікторію кряду на чужих полях (м’ячі 5-1).

Підопічні Олександра Кучера забивають загалом 10 ігор поспіль, а в гостях – 17.

Артем Довбик, який 3-й раз вразив ворота «Минаю», 3-й матч кряду не йде з поля без гола.

«Минай» перериває рекордну домашню гольову серію з 7 ігор. Востаннє закарпатці залишалися на «сухому пайку» у рідних стінах 10 листопада 2022 року – 0:1 з «Чорноморцем».

Завершується і ще одна рекордна серія «Минаю» – без пропущених м’ячів на своєму полі – на 206-й хвилині.

«Зоря» 3-й раз поспіль бере гору над «Металістом» (м’ячі 9-2).

Луганці вперше завдають розгрому харків’янам. При цьому чорно-біло-червоні здобувають 6-ту велику перемогу з перевагою в 5 голів у гостях, а жовто-сині зазнають 6-ї великої поразки з різницею в 5 м’ячів у рідних стінах.

Підопічні Патріка ван Леувена продовжують свою виграшну серію до 6 матчів (м’ячі 15-2), безнічийну – до 11 (+10-1), а суху – до 316 хвилин.

УПЛ

Захисник «Металіста» Олександр Мизюк, здійснивши «самостріл» вже на 1-й хвилині зустрічі, стає автором найранішого автоголу в історії українських чемпіонатів.

«Динамо» перериває 7-матчеву переможну серію у зустрічах з «Чорноморцем» на своєму полі. Востаннє кияни втрачали очки у поєдинках з одеситами у рідних стінах 11 серпня 2013 року – 1:2.

Рекордна для УПЛ домашня безнічийна серія біло-синіх із синьо-чорними досягає 26 ігор (+23-3).

«Динамо» забиває «Чорноморцю» 26 матчів поспіль, як загалом, так і вдома, оновлюючи свій рекорд чемпіонатів України.

Першу поразку в УПЛ на тренерській посаді зазнає Олександр Шовковський (у 4-й грі).

Віталій Буяльський, що вчетверте вразив ворота «моряків», забиває 47-й м’яч в УПЛ у динамівських рядах і входить до топ-10 найкращих бомбардирів біло-синіх, обійшовши Діого Рінкона.

Віталій Буяльський стає автором 70-го гола киян у домашніх іграх із одеситами.

15-й м’яч у кар’єрі забиває Владислав Ванат (ЧУ – 14, ЄК – 1).

Олександр Демченко стає автором 4-го дубля «Чорноморця» у ворота «Динамо». При цьому перший його м’яч виявляється 40-м для одеситів у поєдинках із киянами в УПЛ.

УПЛ

Віталій Єрмаков забиває 20-й м’яч «моряків» у гостьових баталіях із динамівцями.

Інал Чорткоєв стає 400-м гравцем, який виступав за «Чорноморець» у чемпіонатах України.

Сергій Политило проводить 300-й матч в українській кар’єрі (ЧУ – 264, КУ – 26, ЄК – 10).

«Олександрія» втретє поспіль перемагає «Колос» (м’ячі 7-1).

Ковалівці повторюють особистий антирекорд, зазнавши 3-ї поспіль поразки на своєму полі.

«Кривбас», який відсвяткував 150-ту домашню вікторію в УПЛ, стає автором 80-ї перемоги господарів у сезоні-2022/23.

Безнічийна серія криворіжців у рідних стінах досягає 11 ігор (+7-4).

Юрій Вернидуб здобуває 100-ту перемогу в чемпіонатах України, у тому числі 10-ту на чолі «Кривбасу».

«Рух» проводить 10-й безгольовий матч цього сезону.

Жовто-чорні переривають свою суху серію – на 303-й хвилині.

«Рух» пропускає 10-й м’яч із пенальті.

«Верес» перемагає «Металіст 1925» у всіх трьох зустрічах в УПЛ (м’ячі 7-1).

УПЛ

Рівненці завершують «рекордну» домашню серію із пропущеними голами, яка склала 14 ігор. Востаннє червоно-чорні залишалися «сухими» на своєму полі 22 листопада 2021 року – 2:0 з… «Металістом 1925».

«Металіст 1925» зазнає 20-ї поразки в елітному дивізіоні.

Безгольова серія підопічних Едмара сягає 308 хвилин.

«Львів» один особистий антирекорд оновлює, зазнавши 9-ї поразки поспіль (м’ячі 5-20), а інший повторює, заробивши 5-й поспіль «бублик» у рідних стінах (м’ячі 1-9).

«Містяни» продовжують свою серію без перемог і з пропущеними голами до 11 ігор (=1-10), безгольову загальну – до 315 хвилин, а домашню – до 304-х.

150-й матч у чемпіонатах України проводить Єгор Картушов («Металіст»), 50-й – Олег Білик («Інгулець»), Роман Нікітюк («Львів») та Андрій Ременюк («Металіст 1925»), 1-й – Максим Вадовський («Верес»), Кирило Влага («Металіст»), Олег Осипенко («Інгулець») та Інал Чорткоєв («Чорноморець»).

50-й м’яч в УПЛ забиває Віталій Буяльський, 10-й – Геннадій Пасіч, 5-й – Едуардо Герреро та Ріфет Капіч.

1-й дубль в УПЛ робить Олександр Демченко (у 37-му матчі).

Владислав Ванат стає автором 500-го голу сезону-2022/23, Артем Довбик – 250-го гостей, а Віталій Павлов – 10-го автогола.

5-й пенальті з 6 реалізує Таулянт Сефері, 3-й із 3-х – Ріфет Капіч.

60-й «гірчичник» заробляє для своєї команди у нинішньому сезоні Беніто («Динамо»), 50-й – Денис Мірошніченко («Олександрія»).

1-шу червону картку в кар’єрі отримують Олексій Паламарчук (у 15-й грі), Ігор Курило (у 25-й) та Єгор Демченко (у 28-й).

30-й поєдинок в елітному дивізіоні проводить арбітр із Полтави Андрій Коваленко.

30-й раз видаляє гравця з поля рефері із Херсона Ігор Пасхал.