Головна Новини спорту «Дев’яте місце у Кубку націй – наш максимум»

«Дев’яте місце у Кубку націй – наш максимум»

by Max

Сьогоднішній спринт у Холменколлені став останньою гонкою Кубка світу нинішнього сезону, яка йшла до заліку чоловічого Кубка націй. Збірна України посіла в заліку дев’яте місце і головний тренер команди Юрай Санітра вважає це максимумом для команди на даний момент:

«Не вистачало нам сьогодні і фізичних, і психологічних сил. Особливо це позначилося на Антону Дудченку, який у цій гонці не дуже добре почував ще себе перед стартом.

Сказав би, що позитивом було те, що Артем Прима першу частину спринту провів на дуже хорошому рівні. Шкода, після двох штрафних кіл, не вистачило його до фінішу. Артем, на мій погляд, був найкращим з українців. Думаю, що і вболівальники, і всі розуміють, що сезон був довгий: багато проблем, які треба було вирішувати.

Усі трохи головою вдома. І готові відпочити, або ж приготуватися до тих стартів, що ще залишилися. Уже після двох попередніх етапів Кубка світу трохи спала велика напруга (за місце у Кубку націй – прим.), ми не ставили на цей старт спеціальних цілей.

Усі виїхали на трасу, щоби боротися за найкращий результат. Але, як я уже сказав, не вистачає уже того, що хлопці показали в Естерсунді, думаю, що і там витратили багато сил. Тому радує те, що ми втримали свою позицію в Кубку націй. Дев’яте місце – після тих проблем, які були в сезоні, – це максимум для нашої чоловічої команди».

Новини по темі