Головна Новини спорту «Дівчатам пощастило трохи більше, ніж хлопцям»

«Дівчатам пощастило трохи більше, ніж хлопцям»

by Max

Президент Федерації волейболу України Михайло Мельник прокоментував результати жеребкування олімпійської кваліфікації для жіночої збірної України.

«Дівчатам пощастило трохи більше, ніж хлопцям. З тих варіантів, які нам могли випасти, ми отримали одні з найоптимальніших. Хіба-що в ідеалі грати воліли не в Китаї, а в Польщі, сусідній з нами країни, де ми б мали гарну підтримку і не потребували б акліматизації і адаптації до часового поясу. Вважаю, що в нашій групі є три явних фаворити – Китай, Сербія та Нідерланди. З командами Домініканської республіки, Канади, Чехії і Мексики ми здатні грати на рівних і перемагати.

Зрештою, наша збірна спробує нав’язати боротьбу й трійці фаворитів. Вже розмовляв з наставником команди Іваном Петковим. Паніки і страху немає. Він вже дав завдання статистикам, щоб почали вивчення найперше суперниць з інших континентів, з якими ми ще не грали.

Підготовку спершу до Євроліги, а потім до чемпіонату Європи і олімпійської кваліфікації жіноча збірна вестиме в Чернівцях. Наразі ми зайняті пошуками спаринг-партнерів за товариськими матчами і вже маємо попередню згоду від словаків, німців та естонців. Поряд із тим, Іван Петков наполягає на важливості проведення спарингів з командами рівня топ-10 світового рейтингу. Сподіваюся, зможемо домовитися з поляками. Для молодих дівчат дуже важливо звикнути до тих швидкостей, на яких доведеться грати в Китаї», – сказав Мельник.

Новини по темі