Головна Lifestyle Для добробуту вдома: які дерева посадити

Для добробуту вдома: які дерева посадити

by Max

Кожне дерево має свою енергетику, чим може впливати на життя господарів, передає KURAZH.

Вишня

Це дерево в українській культурі вважається символом достатку та родючості. А ще воно невибагливе у догляді та дарує позитивний настрій під час цвітіння.

Наші прадіди вважали, якщо під час цвітіння вишні розвести під нею багаття, то це збільшить багатство роду. У Китаї ж це дерево є символом удачі.

Горобина 

Горобина – прекрасний варіант. Її, за народними прикметами, висаджували, щоб захистити оселю та родину від чорного чаклунства та негативної енергії.

Існує така думку, що горобина допомагає розвинути у дітей екстрасенсорні вміння. А ще це дерево здатне допомогти краще впоратися з емоціями і почуттями. Крім того, горобина може зберегти молодість жінки після 40 років.

Калина

Ще одним символом української культури є калина. Це дерево з давніх-давен саджали біля хати. І не дарма, адже калина  не просто красивий та яскравий кущ, вона допомагає швидше одужувати та заспокійливо впливає на нервову систему.

Яблуня

Це дерево здатне принести не лише тінь у сонячний день, а й збагатити ваш стіл врожаєм. Крім того, її рекомендується посадити під вікнами молодої дівчини. Яблуня є символом молодості, ніжності, краси та здатна принести удачу у коханні, у подружньому житті. А ще її пов’язують з довголіттям.

Ялина

Попри те, що у багатьох культурах ялину вважають “енергетичним вампіром”, українці вірили, що це дерево накопичує енергію влітку та віддає її взимку, позбавляючи від сезонної депресії. Посаджена біля хати ялина є миротворцем, який приборкає у вашій родині сварки та непорозуміння.

Модрина

Якщо у вашій хаті панує невпевненість, тривоги та сумніви, то прикрасьте подвір’я модриною. Якщо її посадити біля хати, вона допоможе впоратися з депресією, меланхолією й іншими психологічними проблемами.

Шипшина

Це дерево добре виглядає в будь-який пору року. Наші прадіди вірили, що шипшина охороняє добробут сім’ї, біля будинку якої посаджена. Також вона приваблює кохання та робить стосунки у родині міцнішими.

Основні значення шипшини у магії – це кохання, пристрасть і міцні, стабільні родинні зв’язки.

Новини по темі