Головна Lifestyle Домашні засоби для красивих рук

Домашні засоби для красивих рук

by Max
Домашні засоби для красивих рук

Повсякденне життя може спричинити появу мозолів на пальцях і кистях рук. Шорстка шкіра може бути спричинена сухістю, потрісканням та реакцією шкіри на звичайні хімічні речовини. Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра була м’якою, як у немовляти, є прості домашні засоби, які ви можете спробувати самостійно. Багато з цих чарівних інгредієнтів напевно є у вас вдома, інформує KURAZH.

Оливкова олія

Оливкова олія та цукор — чарівний спосіб розгладити шкіру рук. Спробуйте, і ви більше не будете користуватися кремом

Оливкова олія — чудовий зволожувач шкіри. Налийте приблизно 1/2 чайної ложки оливкової олії на долоню. Додайте чайну ложку цукру. Одним пальцем змішайте цукор з оливковою олією до утворення зернистої суміші. Потім потріть долоні одна об одну, розподіляючи суміш оливкової олії та цукру по шкірі. Використовуйте недорогу оливкову олію. Розтирайте руки протягом декількох хвилин, переконуючись, що вся шкіра покрита сумішшю. Ретельно витерши руки, обережно промийте їх водою.

Яйця

Яйця мають магічні властивості, коли мова йде про волосся та руки. Спробуйте, це займе кілька хвилин, і ваші руки будуть як новенькі.

Розділіть яйце на жовток і білок. Перекладіть жовток у невелику миску, а білки відкладіть убік. Додайте до жовтка 1 чайну ложку меду, 1/2 чайної ложки мигдалевого порошку і кілька крапель рожевої води або оливкової олії. Добре перемішати. Добре втирайте масу в руки протягом 10 хвилин, переконуючись, що ви покрили всю шкіру. Залиште суміш приблизно на 10 хвилин. Акуратно змийте суміш з рук і витріть їх насухо. Насолоджуйтеся м’якими та гладенькими руками.

Новини по темі