Головна Новини України Ексголова ОВА назвав населені пункти Луганщини, «розбиті вщент» військами РФ

Ексголова ОВА назвав населені пункти Луганщини, «розбиті вщент» військами РФ

by Max

Колишній голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в інтерв’ю Радіо Свобода заявив про «величезну кількість» окупованих населених пунктів регіону, «вщент розбитих» російськими військами.

«З приводу зруйнованих міст, то так, дійсно на їхній новій адміністративній мапі Попасної навіть не існує. Я можу вам сказати, Новоселівка – немає жодного вцілілого будинку. Макіївка – немає жодного вцілілого будинку. Білогорівка – не існує. Тошківка розбита вщент. Новотошківське розбите вщент. Куземівка розбита вщент. І це тільки те, що ми знаємо на сьогодні. Сєвєродонецьк – 90% будівель пошкоджені обстрілами, з них 70% не підлягають відновленню. Рубіжне – половини міста немає. Лисичанськ – так само», – сказав ексголова ОВА.

Напередодні Луганська ОВА повідомила, що угруповання «ЛНР» не врахувало зруйновану російськими обстрілами Попасну у своїх так званих «законах» про міські і муніципальні округи. В ОВА додали, що населені пункти колишнього району підпорядкували найближчим містам.

Новини по темі