Головна Lifestyle Експерти пояснили, якими способами кішки знімають стрес

Експерти пояснили, якими способами кішки знімають стрес

by Max

Стресують у цьому світі всі, зокрема й наші пухнасті улюбленці. Але ось заспокоюються всі по-різному. Коти це роблять особливо витончено й іноді дивно. Як? Способів зняти стрес у них кілька, інформує KURAZH.

Пояснити причину їхнього раптового бігу та іноді польотів по квартирі не виходить. Після такого і в господарів стрес, і в котів.

Тоді пухнастики починають.

Щось закопувати

Якщо живете на дачі, то всі грядки він вам сам викопає, можете не переживати. Вдома ж коти зазвичай закопують або наповнювач у лотку, або земельку в горщиках із квітами. Але в такому разі доведеться вивчити, як заспокоювати квіти після стресу від зустрічі з кігтями пухнастика.

Рвуть папір

Якщо у вас лежить на столі або впали на підлогу аркуші паперу, а котик тільки нещодавно відчув стрес, вважайте, аркушів паперу більше немає. Він усе це порве на дрібні шматочки.

Мнуть лапками постіль або живіт господаря

Тут, знаєте, в гру вступають інстинкти і нічого з цим не поробиш. Коли ваш улюбленець був зовсім малесеньким, він м’яв лапками маму, пив молочко і заспокоювався. Тепер ось мне вас або ковдру.

Просяться на ручки

Деякі котики дуже ручні і поводяться буквально як діти! Чути що — до мами на ручки просяться. У такі моменти потрібно обов’язково пухнастиків гладити, інакше вони вам самі про це нагадають.

Починають точити кігті

У такі моменти коти заспокоюються, натомість починають нервувати вже господарі, бо точать котики, як правило, не об кігтеточку, а об меблі, килими, шпалери тощо.

Голосно нявкають

Бігають, бігають, потім як почнуть видавати дивне і протяжне “мяяяяяяяу”, і не зрозумієш, чи то він когось зараз кличе, чи то навпаки з себе виганяє… А може, так вони випускають пар.

Люди їздять у таких випадках у ліс покричати, а коти просто вдома кричать, вони нічого не соромляться.

Новини по темі