Головна Новини спорту Ферстаппен домінує у Бахрейні, провал Феррарі, Алонсо заїхав на подіум

Ферстаппен домінує у Бахрейні, провал Феррарі, Алонсо заїхав на подіум

by Max

Топ-10: Ферстаппен, Перес, Алонсо, Сайнс, Хемілтон, Стролл, Расселл, Боттас, Гаслі, Албон

Відбулася гонка у рамках першого етапу сезону Формули-1 у Бахрейні. Перемогу впевнено здобув пілот Ред Булла Макс Ферстаппен, який з поула поїхав вперед і домінував на трасі.

У топ-3 фінішували Серхіо Перес та Фернандо Алонсо. Так, Ред Булл оформив дубль, але досягнення Алонсо виглядає значно значущим. Дворазовий чемпіон світу в ході перегонів зумів розібратися не лише з Льюїсом Хемілтоном, а й Карлосом Сайнсом! Алонсо спокійно проїхав пілота Феррарі та фінішував на подіумі.

Для Феррарі етап вийшов провальним. Карлос Сайнс фінішував лише 4-м, а Шарль Леклер зійшов через технічні проблеми.