Головна Новини спорту ФОТО. Дем’яненко, Михайличенко та Протасов приїхали підтримати Павелка

ФОТО. Дем’яненко, Михайличенко та Протасов приїхали підтримати Павелка

by Max

Перший віце-президент УАФ Анатолій Дем’яненко розповів про те, що він разом з Олегом Протасовим та Олексієм Михайличенком прибув до Львова на судове засідання у справі президента УАФ Андрія Павелка.

Раніше Павелка відправили до СІЗО на 60 днів.

«Я сьогодні разом із колегами Олексієм Михайличенком, Олегом Протасовим та Олегом Тараном був у Львові. Ми прибули в суд, щоб підтримати президента УАФ Андрія Павелка, який незаконно утримується за ґратами вже три тижні. Я хочу підкреслити — уже три тижні, як без жодного доказу вини й без судового вироку, шляхом зловживання кримінальною юстицією, законно обраного представника УАФ та УЄФА позбавлено волі.

Сьогодні до суду, щоб штучно створити умови для продовження безпідставного ув’язнення особи, не прибув жоден прокурор. Відбувається зумисна протидія судочинству й верховенству права. Паралельно все, що відбувається, грубо порушує регламенти УЄФА, ФІФА, якими керується кожна національна асоціація і які захищають їхню незалежність.

На прохання УЄФА ми інформуємо про кожен факт уже системного тиску на УАФ. Своїм листом Спілка європейських футбольних асоціацій днями інформувала нас, що уважно слідкує за ситуацією та оцінює її з огляду на необхідність ужиття заходів реагування з метою захисту незалежності української футбольної інституції.

Я не хочу зараз оцінювати можливі наслідки такої реакції для нашої країни й футболу. Але впевнений, що треба негайно зупиняти цю замовну кампанію проти керівників УАФ», – сказав Дем’яненко.

Новини по темі