Головна Новини спорту ФОТО. Тренування збірної України у Польщі. Повернення Циганкова

ФОТО. Тренування збірної України у Польщі. Повернення Циганкова

by Max

Збірна України з футболу під керівництвом Сергія Реброва в польській Опалениці продовжує підготовку до поєдинку з командою Ісландії за путівку на Євро-2024.

Зранку небо над заходом Польщі затягнуло хмарами, і легкий дощ майже миттєво перетворився на зливу, а температура опустилася до семи градусів. У цей момент перспектива роботи на вулиці не тішила.

Однак синьо-жовті не сумували із цього приводу. Вранці в команди за планом було теоретичне заняття, присвячене аналізу матчу з боснійцями. Тренерському штабу було що сказати гравцям, вказавши на прорахунки та акцентувавши увагу на елементах гри, що вимагають покращення.

По обіді дощ спочатку послабшав, а до 16:45, коли збірники вийшли на тренування, зовсім вщух. Відтак вечірня сесія була хоч і на вологому газоні при температурі +5 С, зате без води й калюж. Ще одна якісна характеристика гідних умов для підготовки: дренажна система спокійно впоралася з рясними опадами.

Тренерський штаб продовжив роботу у двох групах. У матчі з Боснією, що відбувався на важкому полі й був насичений єдиноборствами, гравці виконали великий об’єм функціональної роботи, що наклав свій відбиток на їхній фізичний стан. Тож стартовий склад півфінальної гри плей-оф мав відновлювальне заняття. Після пробіжки тренер із фізпідготовки Віталій Кулиба запропонував футболістам комплекс вправ для реабілітації м’язів.

Водночас решта гравців після розминки, відпрацювання пасингу та володіння м’ячем перейшла до ігрових серій. Тренерський штаб постійно змінював завдання для виконавців, наситивши роботу швидкими переміщеннями та завершальними ударами. Команда активно відпрацьовувала дії в атаці.

Уперше на березневому зборі взяв участь у тренуванні в загальній групі Віктор Циганков. Півзахисник провів із партнерами усе заняття.

ВІДЕО. Тренування збірної України у Польщі. Повернення Циганкова

ФОТО. Тренування збірної України у Польщі. Повернення Циганкова

Новини по темі