Головна Новини спорту Глен ДЖОНСОН: «Мені шкода Мудрика»

Глен ДЖОНСОН: «Мені шкода Мудрика»

by Max

Екс-захисник «Челсі», «Ліверпуля» та збірної Англії Глен Джонсон заявив, що йому шкода, як складається старт кар’єри у стані «синіх» у вінгера збірної України Михайла Мудрика.

«Я вважаю, що Мудрику потрібно бути набагато агресивнішим, якщо він хоче почати покращувати свій рівень виступів. Я не маю на увазі фізичну агресію, я хочу, щоб він продовжував відтісняти захисників щоразу, якщо врахувати, наскільки він швидкий та прямолінійний. Він здатний обіграти будь-якого захисника і іноді мені здається, що він грає проти своїх якостей. Якщо ви настільки швидкі, вам завжди слід прагнути вийти з ким-небудь на бій віч-на-віч або зробити щось продуктивне, аби уболівальники могли вас підтримати. Коли це станеться, він, можливо, зможе здобути певну впевненість і, сподіваюся, зможе забити ще кілька голів та результативних передач».

«Я вірю, що час для нього цокає, бо всі говорять про нього щотижня, і мені його шкода, бо це непросто, коли ти йдеш у великий клуб, особливо з тими очікуваннями, які покладалися на Михайла. Зрештою, я вірю, що він має якості, щоб змінити ситуацію, але він повинен зробити це швидко», – сказав Джонсон.

Раніше Джонсон говорив, що на місці босів «Челсі», маючи під рукою Крістіана Пулішича, не підписував би Михайла Мудрика.

Новини по темі