Головна Новини спорту Грюкнули дверима. Україна виграла у Грузії, але на Євро не потрапила

Грюкнули дверима. Україна виграла у Грузії, але на Євро не потрапила

by Max
Грюкнули дверима. Україна виграла у Грузії, але на Євро не потрапила

Сьогодні у грузинському місті Телаві завершується відбірковий турнір чемпіонату Європи з волейболу серед юнаків вікової категорії до 17 років. Збірна України, яка напередодні втратила навіть теоретичні шанси вийти із групи, зустрічалася із господарями майданчика.

Цього разу підопічні Ігоря Альохіна впевнено перемогли суперників у трьох партіях. Причому в кожному сеті збірна Грузія не могла навіть підійти до позначки у двадцять очок.

Особливо відзначився Максим Свиридов. Він став найрезультативнішим в нашій команді (17 очок).

У заключному матчі турніру українці виступали у такому складі: Артем Рязанов (набрав 8 очок), Арсен Юхімчук (1), Данило Мар’євський (5), Максим Тонконог (14), Максим Свиридов (17), Артем Мошенчич (7), Андрій Лункан (Ліберо). На заміну виходили: Яртем Яценко (3), Всеволод Курочкін (0), Давид Топтаєв (ліберо).

Відбірковий турнір чемпіонату Європи U-17

Група D. Телаві (Грузія). 23 квітня

Україна – Грузія


3:0 (25:10, 25:18, 25:19)

Таким чином, збірна України, набравши 3 очки, завершила турнір на третьому місці і не змогла виконати головне завдання – пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи. Туди вирушать із групи D волейболісти Франції та Естонії, у яких вже по 6 очок. Вони проведуть матч один з одним трохи згодом.

Новини по темі