Головна Новини України Гурт Tvorchi вийшов на сцену «Євробачення-2023» із плакатом з написом «Тернопіль» після обстрілу міста

Гурт Tvorchi вийшов на сцену «Євробачення-2023» із плакатом з написом «Тернопіль» після обстрілу міста

by Max

Український гурт Tvorchi продемонстрував плакат з написом «Тернопіль» в ефірі міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2023» після російського обстрілу міста.

«Тернопіль – це назва нашого рідного міста, яке Росія бомбила, поки ми співали на сцені «Євробачення» про наші сталеві серця, нескореність і волю. Це месседж за усі міста України, які обстрілюють щодня. Харків, Дніпро, Хмельницький, Київ, Запоріжжя, Умань, Суми, Полтаву, Вінницю, Одесу, Миколаїв, Чернігів, Херсон та усі інші. Європо, об’єднайся проти зла заради миру» – йдеться у повідомленні гурту в інстаграмі.

Цього року на пісенному конкурсі «Євробачення» перемогу здобула Loreen зі Швеції. 39-річна шведка набрала 583 бали: від журі різних країн 340 і від глядачів – 243.

Український гурт Tvorchi з Тернополя посів шосте місце з 243 балами (189 – від глядачів, 54 – від журі).

У ніч на 14 травня російські війська здійснили масовану атаку по Україні, в тому числі Тернопіль зазнав атаки крилатих ракет – є руйнування, постраждали двоє людей.

Новини по темі