Головна Новини спорту ХАРЛАН – про рішення повернути спортсменів з рф: «Справедливого світу нема»

ХАРЛАН – про рішення повернути спортсменів з рф: «Справедливого світу нема»

by Max

Шестикратна чемпіонка світу з фехтування Ольга Харлан прокоментувала рішення Міжнародної федерації фехтування повернути росіян та білорусів до міжнародних змагань.

«Гнів. Несправедливість. Це те, що я зараз відчуваю. Рішення конгресу Міжнародної федерації фехтування дозволити росіянам та білорусам брати участь у всіх змаганнях під час жорстокої війни на моїй батьківщині в Україні змушує мене відчувати порожнечу всередині. Це змушує мене вірити, що кращого і справедливого світу немає.

У нас була і є підтримка, яка розуміє, що правильно, а що ні, де справжнє світло, а де темрява. І ми глибоко вдячні всім нашим друзям і людям, які залишаються з нами весь цей важкий час. Але, на жаль, деякі люди не можуть поставити себе на наше місце. Вони просто не хочуть, тому що їм це болісно і непотрібно. Тому що вони шукають фальшиві переконання: «Спортсмени не несуть відповідальності», «Спорт поза політикою», «Ми всі сім’я і маємо жити мирно» для своїх корисливих цілей. Ця думка руйнується в той момент, коли на ваш дім, вашу землю падають бомби, коли вам доводиться жити під бомбами, коли вам доводиться йти на лінію фронту і захищати свою сім’ю від убивць, які хочуть знищити ваше життя і багато іншого, що навіть не приходило у ваші кошмари. Ці люди ніколи не зрозуміють, поки це не станеться з ними.

Ми завжди будемо за справедливість. Ми завжди будемо сильними. Тому що ми знаємо правду. І колись це буде світло і перемога. І, можливо, колись я знову повірю в кращий світ. Слава Україні!», – написала Харлан в інстаграмі.


Новини по темі