Головна Новини спорту Хейні пояснив, за рахунок чого переміг Ломаченка в 12-му раунді

Хейні пояснив, за рахунок чого переміг Ломаченка в 12-му раунді

by Max

Абсолютний чемпіон у легкій вазі Девін Хейні (30-0, 15 KO) розповів, за рахунок чого виграв 12-й раунд у поєдинку проти Василя Ломаченка (17-3, 11 KO).

«У десятому та 11-му раундах Ломаченко виступив сильно. Це були його найкращі раунди в бою. У 12-му раунді настав момент, коли я зрозумів, що якщо програю його, то буде нічия. Я виграв цей раунд і виграв бій. Я відчував, що це сталося завдяки додатковому накачуванню, додатковій волі, додатковим повторним підходам і додатковим тренуванням, коли я не хотів працювати. Я йшов спати, а потім думав: «До біса це, я піду тренуватися».

Ось що я показав, ось заради чого я прийшов. Якщо ти докладаєш зусиль, то заслуговуєш на перемогу в 12-му раунді, коли тобі це необхідно. Ми завжди говоримо про ці моменти, але насправді рідко буває таке, що тобі потрібен останній раунд. Він хотів перемогти, я хотів перемогти, але я хотів цього більше», – сказав Хейні.

Ломаченко після бою говорив, що свідомо віддав Хейні 12-й раунд, тому що був упевнений у своїй перемозі.

У ніч з 20 на 21 травня Хейні переміг Ломаченка в Лас-Вегасі за очками (116-112, 115-113, 115-113) і зберіг усі свої пояси.

Новини по темі