Головна Новини спорту «Хочу дочекатися, коли Луческу прийматиме удар на себе»

«Хочу дочекатися, коли Луческу прийматиме удар на себе»

by Max

Відомий футбольний агент В’ячеслав Заховайло прокоментував поразку київського «Динамо» від «Інгульця» (0:2) у матчі 16-го туру української Прем’єр-ліги.

«Ніхто не очікував такого результату. Всіх без розбору критикувати не буду, поділю м’яч на наступні складові:

Перша частина. «Динамо» спочатку виглядало непогано. Варто віддати належне Ковальцю, який приготував надійні блоки, які було важко пройти. Це показало те, що в киян напряг з креативом. На зборах вже було помітно – вони грали в передбачуваний футбол. Так, намагалися грати інтенсивно, але цього замало.

Було неоднозначне суддівство. Не хочу критикувати Катерину Монзуль – нехай її помилки обговорюють спеціалісти. Я б більше звернуся до судді на VAR, який не звернув увагу на важливі епізоди. Навіть якщо був поштовх у спину, то Попов мав цей м’яч на підборі вигризти.

Дуже багато помилок зробила опорна зона. Підопічні Ковальця їх пресингували і змушували втрачати м’яч. Коли команда атакує і всі знаходяться в широких позиція, втрачати м’яч взагалі не можна. Наша опорна зона робила фатальні помилки, а суперник правильно скористався цими моментами.

Другий гол був, фактично, «близнюком» – повний провал в опорній зоні. В обох епізодах захист зіграв дуже погано, а опорна зона зробила пристойний «внесок».

Друга частина: у «Динамо» були моменти. Забивай момент Ванат і хто знає, як пішла б гра далі. Заміни не допомогли, команда виглядала погано. Цей матч показав відсутність зіграності, відсутності гри в центральному трикутнику, наші флангові футболісти грають безхитрісно, їздили по рельсах, як трамваї. Бачимо, що цього не вистачає навіть для рівня чемпіонату України – для організованої оборони.

Потрібно вміти обіграти один-в-один, створювати вільний простір, вмикати фантазію. На жаль, у цій грі в команди нічого не вийшло. В цілому, команда виглядала погано. Все ж, не хочеться заганяти їх нижче плінтуса. Цей матч відкрив всі проблеми, про які ми говорили під час аналізу матчів на зборах.

Свою думку не змінюю, ця команда здатна вигравати 70% матчів. Всі втрачатимуть очки: і «Дніпро-1», і «Шахтар». Чи здатне «Динамо» залишитися в трійці? Надіюся, що так. В будь-якому разі, футбол така річ, що в наступній грі все може перевернутися і ми вже хвалитимемо «Динамо».

Сьогодні можна констатувати факт, що кияни цю гру провалили. Потрібно щось змінювати. Для потрібна чітка програма дій. Ми не знаємо, що відбувається в команді, але можна стверджувати, що вона переживає «кризу жанру». В футболі існує правило: Якщо команда виграє, то виграють гравці, якщо програє, то програє тренер. Поважаю вік Лучечку, але йому потрібно бути самокритичним, а не валити все на суддів. Навіть програючи 0:2 це матч можна було рятувати – грали не проти туринського «Ювентуса». Хочу дочекатися, коли Луческу прийматиме удар на себе, а не «переводитиме стрілки». Цій пластинці вже більше десяти років. Тому, хочеться підтримати команду, а Луческу ставлю тверду двійку», – сказав Заховайло.

Новини по темі