Головна Lifestyle Хочу залишитися молодою душею: Акторка Дженніфер Кулідж пояснила, чому вирішила не мати дітей

Хочу залишитися молодою душею: Акторка Дженніфер Кулідж пояснила, чому вирішила не мати дітей

by Max

Актриса Дженніфер Кулідж, відома за ролями мами Стіфлера в фільмі “Американський пиріг” і Тані Макуейд у серіалі HBO “Білий лотос”, поділилася в інтерв’ю британському GQ причиною своєї відмови від материнства, пише KURAZH.

Зірка зізналася, що вирішила не мати дітей, оскільки хотіла залишитися молодою душею, а наявність дітей змусила б її подорослішати.

“Мене тримає назад від дітей моя дуже, дуже незрілість, я ніби дитина. Можливо, якби у мене були діти, мені довелося б стати дорослою”, – розповіла акторка.

Дженніфер Кулідж також відзначила, що вона більше цінила б своє життя в Лос-Анджелесі, якби у неї були діти, а зараз їй просто нудно в тому місці, де вона живе.

Ще однією причиною, яка заважає їй мати дітей, є її звичка зустрічатися зі сильними чоловіками.

“У мене ніколи не було спокійного хлопця, який би був просто сповнений радістю, розумієте? Такого, хто сміється над усіма моїми недоліками. Я не обираю собі такого”, – зізналася акторка. Дженніфер розповіла, що завдяки своїй ролі мами Стіфлера понад два десятиліття тому вона спала з 200 чоловіками.

Актриса стала символом комедійних фільмів завдяки ролям у картини “Блондинка в законі” і “Американський пиріг”, а її виступ у серіалі “Білий лотос” принесло їй нагороди “Золотий глобус”, “Еммі”, Critics Choice Awards і SAG Awards.

Нещодавно Дженніфер Кулідж розповіла у інтерв’ю Variety про свою кар’єру та свої помилки на початку 1990-х – 2000-х років. Вона визнала, що тоді вона не мала стратегії для довгострокової кар’єри і занадто відволікалася на особисте життя.

“Тепер, коли я досить доросла, щоб по-справжньому озирнутися на своє життя і, звичайно ж, на свої помилки, я бачу їх багато. Але в мене ніколи не було жодної стратегії. Я просто ходила з роботи на роботу. Повинна сказати, що зробила жахливу помилку, не осідлавши хвилю, яка в мене була на початку. Це було щось на кшталт 90-х, коли в мене були “Блондинка в законі”, “Найкращий на шоу” та “Американський пиріг”. А потім була “Історія Попелюшки” тощо. Але був момент. Була хвиля, на якій я справді могла б піднятися, але я сильно відволіклася. Я почала переслідувати хлопців. Я просто думала, що в мене є все моє життя. Я отримала кілька робіт, але в мене не було плану. І я думаю, що це був мій фатальний недолік, тому що потрібно було так багато часу, щоб потім щось запрацювало”.

Новини по темі